Pro Bright: Třífázové ošetření skvěle eliminuje pigmentové skvrny

Nikdo nechce, aby jeho pleť vypadala starší, než je. Trápí vás nežádoucí pigmentace? Chcete pleť ještě zářivější? Udělejte si půlhodinku na báječnou proceduru PRO BRIGHT.

Cena procedury

1 990 Kč (30 minut)

Pro Bright

Nejednotný tón pleti se objevuje tehdy, když se melanin – hnědý pigment zodpovědný za tvorbu všech barev plet – ukládá v pleti v množství větším než obvykle a vyvolá změnu původní barvy pleti.

Nejnovější PRO BRIGHT je opravdu velmi intenzivní, třífázové ošetření. Účinně podporuje vstřebání vitaminu C, a tím efektivně řeší potíže s nejednotným tónem pleti. Vaše pleť bude vypnutá, zářivější, jemnější, hydratovaná a vyživená.

Ceník procedury Pro Bright

30 minut

1 990 Kč

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se. K proceduře nabízíme slevu na doporučené domácí produkty.

Antioxidanty versus volné radikály

V případě poranění pleti či jejího zanícení buňky distribuují melanin nerovnoměrně, což vede ke vzniku tmavších skvrn. Jestliže pleť ochráníte před dalším drážděním, mohou potíže postupně samy ustoupit.

Taky znečištěné prostředí má na pleť negativní vliv – připravuje ji o přirozeně se vyskytující antioxidanty a následně ji poškozuje volnými radikály. Důsledkem jsou nežádoucí a nepravidelné hnědé skvrny na čele, tvářích, nose, horním rtu, bradě nebo hraně spodní čelisti.

Stařecké skvrny trápí i mladé

Ačkoliv platí, že s přibývajícím věkem přibývají i pigmentové skvrny, neznamená to, že vás nemůžou potrápit i v mladším věku.

Množství melaninu v naší pleti je dáno geneticky. Působení UV záření podporuje jeho tvorbu, a to by mohlo vést k hyperpigmentaci, často nelichotivě označované jako stařecké skvrny. Statistika je neúprosná – 90 % populace po dosažení věku 60 let trápí pigmenty, nejčastěji na místech, která jsou nejvíc vystavena slunci – na čele, tvářích a rukách. Jsou sice neškodné, ale nikdo nechce vypadat ani o den starší, než je, že?

Jak PRO BRIGHT ve 3 krocích funguje

 1. Jen 30 minut pro zářivější pleť
 2. Skvěle eliminuje pigmentové skvrny
 3. Vitaminová bomba

Akční nabídky

×

  Objednejte se na proceduru - Pro Bright

  Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
  Informace o zpracováním osobních údajů


  Pole označené * prosíme vyplnit