Pro Eye Flash: Pro váš krásný a rozzářený pohled

Říká se, že oko je do duše okno. Ale i oči a jejich okolí podléhají neúprosnému času a občas neuškodí jej na chvíli zastavit nebo dokonce vrátit zpátky. Od toho je tady novinka PRO EYE FLASH, která dodá pleti pod očima svěží vzhled a vaším očím vrátí jiskru.

Cena procedury

690 Kč (20 minut)

Pro Eye Flash

Víte, že za den vaše oči absolvují víc než 100 000 pohybů a spousta z nich je rychlejší než 1 setina sekundy? Není divu, že jsou za celý den unavené a s nimi i pleť okolo nich, která patří k vůbec nejcitlivějším místům na těle.

Obsahuje totiž málo elastinu a podkožního tuku, které potlačují vizuální stárnutí pleti. Naopak jsou prvním místem, které vykazuje známky předčasného stárnutí.

Ceník procedury Pro Eye Flash

20 minut

690 Kč

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se. K proceduře nabízíme slevu na doporučené domácí produkty.

Vaše oči vůbec neodpočívají

V dnešním uspěchaném světě naše oči pracují mnohem více a usilovněji než kdy dříve. Hodiny a hodiny každý den trávíme u obrazovek počítače, displeje telefonu a na konci dne často „relaxujeme“ u televize. To vše je nejen pro oči, ale i pro jemnou pokožku kolem nich velmi namáhavé.

Ošetření PRO EYE FLASH za 20 minut zvládne komplexní péči kolem očí. Tonizuje svaly a pleť, a tím ji prozáří a zmírní vrásky. Rozjasní partie pod očima a zvýrazní lícní kosti. K tomu přidá lifting obočí, důkladnou hydrataci a sjednocení tónu vaší pleti Výsledkem je výraznější a mladistvější pohled.

Za vaše krásnější oční okolí bojuje výtažek z italských hroznů révy vinné bohatý na antioxidanty a skvělý zdroj AHA kyselin. Společně s citronem, pomerančem a cukrovým javorem podporuje obnovu buněk na povrchu pleti a její vyhlazení. Výtažek z aloe obohacuje pleť o antioxidační vitaminy A, C a E.

Jak PRO EYE FLASH ve 3 krocích funguje

 1. AHA kyseliny stimulují obnovu buněk na povrchu pleti. Tím ji rozzáří, sjednotí a vyhladí.
 2. Mikroproud rozproudí krev, stimuluje svaly obočí, ošetří vrásky okolo očí a oblast horní čelisti.
  Vypne a posílí svaly obličeje a zvýrazní jeho kontury.
 3. Vmasírování Bioluminu C Pro Serum pomocí chladivých očních tyčinek okolí očí vyživí a prozáří.

3 důvody, proč právě ošetření PRO EYE FLASH:

 1. Za pouhých 20 minut vyživená a zářivá pleť.
 2. Zmírňuje vrásky.
 3. Skvělý zdroj antioxidantů a AHA kyselin.

Akční nabídky

×

  Objednejte se na proceduru - Pro Eye Flash

  Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
  Informace o zpracováním osobních údajů


  Pole označené * prosíme vyplnit