Dermation – péče o vlasy 

Korunujte svou hlavu krásnou hřívou. Převratný přístroj využívá technologii, která prostřednictvím speciálních koktejlů napojí nejhlubší vrstvy vlasové pokožky přesně tím, co jí chutná a prospívá.

Cena procedury

4 490 Kč -29 %
3 190 Kč (60 min)

Dermation ta pravá péče o vlasy 

Každá žena, ale i muž dobře ví, že vlasy jsou korunou hlavy a krásy. Trápí vás, že vaše hříva nevypadá tak, jak byste si představovali? Vyzkoušejte DERMATION ™, naši skvělou novinku, která vlasům náramně prospívá. Bezbolestně, neinvazivně, účinně a hned.

Ceník procedury Dermation

60 minut

5x ošetření

3 190 Kč

12 990 Kč

ošetření za 3 190 Kč (60 min) a jako bonus ke každému balíčku přírodní šampon a kondicionér ZDARMA.  Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se.

Co je to DERMATION ™?

DERMATION ™ je důkazem, že koktejly se dají nejen pít, ale i účinně vstřebat pokožkou hlavy. Inovativní přístroj využívá technologii, která prostřednictvím speciálních koktejlů vpravuje do nejhlubších vrstev pokožky aktivní látky. Koktejlů je více druhů a každý z nich obsahuje přírodní patentované aktivní složky. Vaše vlasy skvěle zrevitalizují, obnoví jejich sílu a podpoří růst.

Naši odborníci vám koktejly podle aktuálního stavu vašich vlasů nakombinují tak, aby efekt byl co nejviditelnější. To vše naprosto neinvazivně, bez jehel a bolesti. Pouze a jen díky vstřebávání účinných látek do kmenových buněk tak hluboko, jak je to jen možné.

Jak DERMATION ™ funguje?

Garantujeme, že vám v průběhu ošetření do pokožky hlavy vpravíme až 70 ml aktivních látek bez nepříjemných vedlejších účinků jako je zarudnutí kůže nebo otok. Jak je to možné? Moderní přístroj DERMATION ™ vám látku do pokožky zapracuje prostřednictvím mikroimpulzů, které výrazně usnadní a urychlí vstřebávání.

Ošetření netrvá dlouho. Počítejte maximálně hodinu a půl. Co je velmi příjemné, nečeká vás žádná rekonvalescence. Ihned po ošetření můžete pokračovat ve svém běžném každodenním programu.

Pozor, to je bomba!

Výsledky jsou viditelné už po prvním ošetření. Obnovu růstu docílíte po 3–6 opakování v závislosti na věku, stavu pokožky a také vašem životním stylu včetně domácí péče o vaše vlasy. Ošetření lze znovu opakovat už po 3 dnech. Mezi ošetřeními doporučujeme používat přírodní šampón a kondicionér, který růst vlasů podpoří.

Dejte šanci DERMATION ™ a vaše vlasy vám poděkují.

3 důvody, proč právě DERMATION ™

1. Neinvazivní, bezbolestná a bezpečná metoda

2. Žádná rekonvalescence

3. Viditelný efekt už po 1. ošetření

Akční nabídky

×

    Objednejte se na proceduru - Dermation – péče o vlasy

    Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
    Informace o zpracováním osobních údajů


    Pole označené * prosíme vyplnit