A tuk se třese strachy

Možná byste rádi podpořili přirozené výsledky vašeho cvičení, možná pro pocit spokojenosti potřebujete dorýsovat poslední detaily, nebo zkrátka jen chcete ztratit pár kilo. Ať tak či onak, následující řádky vám přiblíží proceduru, která je vhodná na jakýkoliv ze zmíněných problémů.

Cvičení bez námahy

V hledáčku máme myostimulaci, konkrétně pak přístroj CM slim. Myostimulace je proces, při kterém elektrické impulzy o určité frekvenci a intenzitě „dráždí“ svalové buňky. Opakující se stahy svalů jsou vlastně prací vyžadující energii, která se získává z tukových zásob. Jinými slovy-svaly rostou, tuk ubývá. Mimoto je vhodné zmínit, že tímto způsobem je možné cíleně ovlivnit i tukové polštářky nereagující na běžné cvičení. Tato stimulace však kromě posílení svalových vláken působí i zrychlení buněčného metabolismu, či aktivaci lymfatického systému.

Jak to funguje v praxi?

Před začátkem samotné procedury je klient vyšetřen, aby se odhalily případné kontraindikace, jakými jsou například kardiovaskulární choroby, akutní zánět nebo těhotenství. Následně se na kůži dané oblasti těla připevní elektrody, přičemž se jejich rozmístění řídí jednak potřebami klienta, jednak speciálním schématem tak, aby vždy bylo dosaženo co nejlepšího výsledku. Samotný zákrok je naprosto neinvazivní a nebolestivý. Frekvence vln, které přístroj vysílá, dosahují pro tělo fyziologických a zdraví neškodných hodnot. U někoho se po však po ošetření může vyskytnout svalová bolest, ta vzniká i mizí stejně jako bolest po běžném cvičení, není tedy považována za vedlejší účinek.

Velkou výhodou je fakt, že myostimulace není věkově nijak omezena, ani vám nezabere mnoho času- jedna návštěva trvá přibližně 30 minut. Kůra se může opakovat 2-3krát týdně a doporučuje se minimálně 6 návštěv. Abyste její efekt co nejvíce podpořili, doporučuje se zdravé stravování, dostatečný spánek, nebo i doplňující pohybové aktivity.

A co u nás?

CM SLIM, tedy zařízení, které se nachází i v naší ordinaci, je jedním z nejmodernějších na světovém trhu. Přístroje fungující na stejném principu využívají například gynekologové či urologové a je tedy konstruován s ohledem na maximální bezpečnost a spolehlivost. 

Snahu o klientův komfort a pocit bezpečí podporuje i fakt, že přístroj CM Slim u nás nemůže obsluhovat nikdo jiný, že zdravotnicky proškolený personál. Co se týče intenzity vln, přístroj funguje v pěti rychlostních módech. Dané nastavení určuje obsluhující zdravotník po domluvě s klientem, přičemž záleží hlavně na tom, jakých výsledků je třeba dosáhnout.

Sečteno, podtrženo. Vypnutá kůže v problematických partiích, redukce celulitidy, formování svalů, či zmenšení otoků nohou. Z pochopitelných důvodů procedura myostimulace zažívá boom a žádá si ji čím dál více klientů a klientek. A možná právě přišel čas, abyste na jejímu kouzlu podlehli i Vy… 🙂

×

    Objednejte se na proceduru - A tuk se třese strachy

    Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
    Informace o zpracováním osobních údajů


    Pole označené * prosíme vyplnit