CM Slim Master, mistr v hubnutí

Dosáhněte vysněného cíle – spalujte tuky a naberte svaly

Nejste spokojení, protože vám tělo nabourává sebevědomí? Vyzkoušejte nejpokročilejší a nejintenzivnější elektrický svalový stimulátor CM Slim. Konečně budete mít tělo, o jakém jste vždy snili.

Akce platí do naplnění kapacit

8990 Kč -78 %
1990 Kč

CM Slim

Nejmodernější přístroj toho umí opravdu hodně. Třešničkou na dortu je to, že má MEDICÍNSKOU CERTIFIKACI a manipulovat s ním může výhradně proškolený personál.

Ceník procedury CM Slim

Akce do naplnění kapacit

8990 Kč -78 %
1990 Kč

Zvýhodněný balíček 6 procedur

53 940 Kč -82 %
9 990 Kč

ZDARMA Terapie světlem: Panely MITO LIGHT® suplují skutečné slunce. Během 10 minut vám dobijí baterky srovnatelně jako při několikahodinovém pobytu na slunci. V koncentrované dávce a bez škodlivého UV záření. Červené světlo proniká hluboko do kůže, svalů, kostí, orgánů i mozku, a to z něj dělá skutečného supermana, který pomáhá, kde může.

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se.

Jak funguje CM slim?

CM Slim funguje na bázi elektromagnetického pole na cílovém svalu, které prochází skrze všechny vrstvy kůže a tuk a velmi účinně stimuluje sval tak, aby rostl. Indukovaný proud nutí sval stahovat se a relaxovat. To bezpečně simuluje přirozený mechanismus svalů na břiše, stehnech nebo hýždích. Žádoucím důsledkem stimulace jsou až neuvěřitelně silnější a pevnější svaly.

Po aplikaci ošetření můžete cítit příjemnou únavu jako po intenzivním cvičení. Nedávné studie uvádějí, že průměrně se tloušťka břišního svalu zvýšila o 15–16 %. Díky špičkové technologii neinvazivně a mistrovsky konturuje tělo tím, že zredukuje podkožní tuk (až o 21%), posílí svaly a vybuduje nové.

Kde může, tam pomůže

Půlhodinové pošetření CM Slim je výborné pro všechny bez rozdílu pohlaví a věku. Ideální je nastartovat svalovou přeměnu 2–3krát týdně. Zpevněné a posílené svaly můžete podpořit zdravým životním stylem. Výsledky se zlepšují po dobu dalších 6 měsíců.

Společně vybereme jeden z 5 programů, díky němuž co nejrychleji dosáhnete svého vysněného cíle. Každý program má jinou intenzitu a frekvenci. Vlastně si ho zvolíte podle toho, kolik svalů chcete. To vše bezbolestně, kvalifikovaně a v relaxačním režimu.

Není divu, že je tato úžasná procedura tak oblíbená u mnoha hollywoodských hvězd. A ty přece dobře vědí, že na perfektním těle záleží!

5 důvodů, proč si dopřát ošetření CM Slim:

 1. Medicínský certifikát.
 2. Místo tuku svaly
 3. Vhodný pro všechny.
 4. Špičková a bezbolestná technologie.
 5. Výběr programu na míru.

Akční nabídky

×

  Objednejte se na proceduru - CM Slim Master

  Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
  Informace o zpracováním osobních údajů


  Pole označené * prosíme vyplnit