Tělová radiofrekvence

Radiofrekvence je ideální procedurou pro ty z vás, co se chtějí zpevnit a zároveň vypnout ochablou pokožku.

Cena procedury

3 590 Kč -45 %
1 990 Kč (40 min)

Tělová radiofrekvence

Radiofrekvence je ideální procedurou pro ty z vás, co chtějí zpevnit a zároveň vypnout ochablou pokožku.

Možná jste o radiofrekvenci už někdy slyšeli, ale umíte si představit jaké pozitivní účinky to bude mít pro vaše tělo?

Ceník procedury radiofrekvence těla

40 minut

2 690 Kč -27 %
1990 Kč

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na tel. 777 775 514 a objednat se. Akční balíček 5x ošetření za 8990 .

Co je radiofrekvence?

Jeden z nejvyhledávanějších efektů radiofrekvence je návrat pružnosti vaši pokožce na různých částech těla. Procedura je zcela bezbolestná, velmi relaxační, protože cítíte příjemné teplo na ošetřované kůži.

Princip radiofrekvence?

Zahříváme oblast, kterou chcete vypnout nebo zredukovat, do hloubky 2-6 mm podle nastavení. Radiofrekvence má velikou výhodu v tom, že zahřívání je větší přímo v pokožce než na povrchu. Ve vaší pokožce pak dochází ke stimulaci kolagenových vláken, aniž byste cítili veliké teplo. Dalším účinkem je zvýšení krevní mikrocirkulace. Současně ve vašem těle dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů z místa ošetření. Výsledek je dlouhodobý.

Jaký efekt mohu tedy očekávat?

Radiofrekvence velmi pěkně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech vašeho těla.

Po porodu

Často se stává maminkám, že po porodu se jejich kůže na bříšku už nesrovná do původního stavu. My spolu s radiofrekvencí jsme schopni vám pomoci vrátit elasticitu kůže na bříšku. Navíc odbouráme část tukového polštářku, který se při těhotenství utvořil. A to navíc už 3 měsíce po porodu (i při kojení).

Celulitida

Další velkou kapitolou je celulitida. Celulitidu si můžeme představit jako hrudky tuku hned pod kůží. Při radiofrekvenci dochází k rychlejší mikrocirkulaci krve a následnému odtoku těchto tukových hrudek z vašeho těla pryč lymfatickým systémem. Tepelný účinek radiofrekvence vám zajistí zarovnání a odstranění “pomerančové kůže“.

Po rychlém úbytku váhy

Dalším případem je kůže po rychlém úbytku váhy. Pokud jste zhubla ve velmi krátkém čase, kůže se nestihne přizpůsobit změně. Radiofrekvenčním ošetřením můžeme kůži lépe stáhnout, aby byla pevná a pružná. Rizikové partie jsou především pažebříško a nohy.

Na závěr si shrneme, radiofrekvence je naprosto bezbolestnábezpečná a vysoce účinná metoda k vymodelování postavy a zpevnění pokožky. Je ideální jak pro ženy, tak i pro muže.

Akční nabídky

×

    Objednejte se na proceduru - Tělová radiofrekvence

    Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
    Informace o zpracováním osobních údajů


    Pole označené * prosíme vyplnit