Maderoterapie

Nastartujte lymfatický systém přírodní procedurou s hubnoucím účinkem. Maderoterapie pomáhá odstraňovat celulitidu a otoky, zpevnit kůži a podkoží a detoxikovat lymfatický systém.

Cena procedury do naplnění kapacit

2590 Kč -55 %
1190 Kč (90 min)

Madero masáž 60 min a k tomu 30 min přístrojové lymfodrenáže a terapie červeným a blízkým infračerveným světlem ZDARMA.

Maderoterapie

Maderoterapie je druh procedury s proticelulitidním a hubnoucím účinkem, která pochází z Kolumbie, kde ji začali používat již před více než 100 lety.

Profesionálně provedená maderoterapie vede k nastartování lymfatického systému, díky čemuž se nebudou v těle zadržovat nežádoucí toxiny, které mají za následek zhoršování stavu kůže a příbírání hmotnosti z důvodu zavodnění.

Ceník procedury maderoterapie

Akce platí do naplnění kapacit

Cena za 10 procedur

25 900 Kč -60 %
10 490 Kč (90 min)

Madero masáž 60 min a k tomu 30 min přístrojové lymfodrenáže zdarma. Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se.

Princip maderoterapie

Její princip je založen na přejíždění míst postižených celulitidou speciálními dřevěnými válečky. Tyto válečky jsou obvykle různě drážkované a případně i vroubkované pro dosažení maximálního efektu.

Celá procedura je zcela přírodní, a tím pádem přirozená pro lidské tělo. Pro dosažení nejlepších výsledků je u maderoterapie zásadní správná technika při práci s válečkem.

Jaké jsou všechny přínosy madeoterapie?

Pomáhá odstraňovat celulitidu a otoky, zpevnit kůži a podkoží a detoxikovat lymfatický systém. Také přispívá k redukci tuku v příslušných problémových partiích, zlepšuje produkci elastinu, zlepšuje svalový tonus a posiluje imunitní systém.

Akční nabídky

×

    Objednejte se na proceduru - Maderoterapie

    Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
    Informace o zpracováním osobních údajů


    Pole označené * prosíme vyplnit