Lipofrekvence

Trojkombinace na jedničku
Představujeme vám LIPOFREKVENCI, naši novou proceduru.

Cena procedury

33 990 Kč -59 %
13 993 Kč
!! POZOR !! SLEVA měsíce. Od finální částky jsme vám odečetli dalších 30%.

Lipofrekvence

V jejím průběhu vás budeme hýčkat 4x na liposukci 3. generace, 2x na tělové radiofrekvenci a 4x na přístrojové lymfodrenáži. Na závěr se budete cítit znovuzrozeně a vaše tělo vám poděkuje 

Trojkombinaci naše vedoucí lékařka MUDr. Gabriela Chaloupková promyšleně sestavila tak, aby se procedury skvěle doplňovaly, podporovaly a urychlovaly své účinky. Vyzkoušejte a vychutnejte si jejich spolehlivý efekt na vlastní kůži.

Ceník procedury lipofrekvence

cena procedur

33 990 Kč -59 %
13 993 Kč

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se.

Liposukce 3. generace: Postavička jako lusk

Tato metoda je rychlou, účinnou a jednoduchou cestou, jak zredukovat „tukové zásoby“ a přiblížit se k postavičce jako lusk. A to prostřednictvím ultrazvukové metody, která přesně zacílí a zmenší tukové polštářky na rizikových místech. A s nimi mizí i celulitida. Obvyklý úbytek je od 1 do 6 cm!

Procedura je bezbolestná, bezpečná, časově nenáročná, neomezuje a hlavně funguje! Výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření!

lipofrekvence

Tělová radiofrekvence: Pružná jako zamlada

Je čas vyhladit a vypnout vaši ochablou pokožku. Bezbolestná a relaxační procedura jí na různých částech těla navrátí pružnost. Přesným zahříváním stimuluje kolagenová vlákna a zvyšuje krevní mikrocirkulaci. Výsledek je dlouhodobý.

To vše naprosto bezbolestně, bezpečně a hlavně účinně směrem k vymodelování vaší postavy a zpevnění pokožky. A pozor, tato metoda zabírá i na akutní bolesti zad, svalů a kloubů, na celulitidu!

Přístrojová lymfodrenáž: Pro zdraví a krásu

Baňkování je skvělým pomocníkem pro zrychlení metabolismu, regeneraci cév, svalů a pročištění organismu. Zbaví vás otoků a pocitu těžkých nohou. A jemnou relaxační masáž baňkami si navíc příjemně užijete!

Udělejte další bezbolestný, blahodárný a efektivní krok k úbytku váhy, formování své postavy a výrazně zpomalte vznik celulitidy. Na konci budete osvěžená, odpočinutá a zase o něco krásnější

Akční nabídky

×

Objednejte se na proceduru - Lipofrekvence

Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
Informace o zpracováním osobních údajů


Pole označené * prosíme vyplnit