Lipofrekvence

Trojkombinace na jedničku
Představujeme vám LIPOFREKVENCI, naši novou proceduru.

Cena procedury

33 990 Kč -59 %
13 990 Kč

Lipofrekvence

V jejím průběhu vás budeme hýčkat 4x na liposukci 3. generace, 2x na tělové radiofrekvenci a 4x na přístrojové lymfodrenáži. Na závěr se budete cítit znovuzrozeně a vaše tělo vám poděkuje 

Trojkombinaci naše vedoucí lékařka MUDr. Gabriela Chaloupková promyšleně sestavila tak, aby se procedury skvěle doplňovaly, podporovaly a urychlovaly své účinky. Vyzkoušejte a vychutnejte si jejich spolehlivý efekt na vlastní kůži.

Ceník procedury lipofrekvence

cena procedur

33 990 Kč -59 %
13 990 Kč

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se.

Liposukce 3. generace: Postavička jako lusk

Tato metoda je rychlou, účinnou a jednoduchou cestou, jak zredukovat „tukové zásoby“ a přiblížit se k postavičce jako lusk. A to prostřednictvím ultrazvukové metody, která přesně zacílí a zmenší tukové polštářky na rizikových místech. A s nimi mizí i celulitida. Obvyklý úbytek je od 1 do 6 cm!

Procedura je bezbolestná, bezpečná, časově nenáročná, neomezuje a hlavně funguje! Výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření!

Tělová radiofrekvence: Pružná jako zamlada

Je čas vyhladit a vypnout vaši ochablou pokožku. Bezbolestná a relaxační procedura jí na různých částech těla navrátí pružnost. Přesným zahříváním stimuluje kolagenová vlákna a zvyšuje krevní mikrocirkulaci. Výsledek je dlouhodobý.

tělová radiofrekvence

To vše naprosto bezbolestně, bezpečně a hlavně účinně směrem k vymodelování vaší postavy a zpevnění pokožky.

Přístrojová lymfodrenáž: Pro zdraví a krásu

Výborný pomocník pro zrychlení metabolismu, regeneraci cév i svaly a pro pročištění organismu. Zbaví vás otoků a pocitu těžkých nohou.

Udělejte další bezbolestný, blahodárný a efektivní krok k úbytku váhy, formování své postavy a výrazně zpomalte vznik celulitidy. Na konci budete osvěžená, odpočinutá a zase o něco krásnější.

Akční nabídky

×

    Objednejte se na proceduru - Lipofrekvence

    Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
    Informace o zpracováním osobních údajů


    Pole označené * prosíme vyplnit