Dermation – péče o pleťi vlasy

Toužíte co nejdřív vypadat tak skvěle, jak je to jen možné? Pak je pro vás tím pravým úžasná novinka DERMATION ™!

Cena procedury na pleť

4 990 Kč -41 %
2 990 Kč (60 min)

Cena procedury na vlasy

4 490 Kč -29 %
3 190 Kč (60 min)

Dermation ta pravá péče o pleť, ale i o vlasy! 

Bezbolestně, neinvazivně, velmi efektivně omladí váš obličej a dekolt už po jediném ošetření až o 100 %!

Převratný přístroj využívá technologii, která prostřednictvím speciálních koktejlů napojí vlasovou pokožku přesně tím, co jí prospívá.

Ceník procedury Dermation

obliček, krk a dekolt

2 990 Kč

vlasy

3 190 Kč

Akční balíček pro nejefektivnější podporu růstu vlasů – 4+1 plazmaterapie vlasů + 3x Dermation hair + produkty na následnou domácí péči

30 000 Kč

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se.

Co je to DERMATION ™?

Na začátku byla Nobelova cena v oblasti chemie v roce 2003 pro americké biochemiky, kteří objevili vodní a iontové kanálky v buněčných membránách. Na konci inovativní přístroj DERMATION ™, který využívá tuto úžasnou technologii ke vstřebání speciálních koktejlů do nejhlubších vrstev pokožky. Koktejlů je více druhů a každý z nich obsahuje přírodní patentované bioaktivní složky. Vaši pokožku omladí, zrevitalizují a zredukují její nedokonalosti.

Naši odborníci vám koktejly podle aktuálního stavu vaší pokožky nakombinují tak, aby efekt byl co nejviditelnější. Zcela neinvazivně, bez jehel a bolesti. Pouze a jen díky vstřebávání účinných látek, a to tak hluboko, jak je to jen možné.

Jak DERMATION ™ funguje?

Garantujeme, že vám v průběhu ošetření do pokožky obličeje a dekoltu vpravíme až 70 ml aktivních látek bez nepříjemných vedlejších účinků jako je zarudnutí kůže nebo otok. Jak je to možné? Moderní přístroj DERMATION ™ vám látku do pokožky zapracuje prostřednictvím mikroimpulzů, které výrazně usnadní a urychlí vstřebávání.

Ošetření netrvá dlouho. Počítejte 45 minut až hodinu. Co je velmi příjemné, nečeká vás žádná rekonvalescence. Ihned po ošetření můžete pokračovat ve svém běžném každodenním programu.

Pozor, to je neuvěřitelné!

Výsledky jsou viditelné hned po prvním ošetření. Dlouhodobého efektu, až 12 měsíců od posledního ošetření, docílíte po 3–6 opakování v závislosti na věku, stavu pokožky a také vašem životním stylu včetně domácí péče o ni. Ošetření lze znovu opakovat už po 3 dnech.

Dejte šanci DERMATION ™ a vaše pleť vám poděkuje.

3 důvody, proč právě DERMATION ™

1. Neinvazivní, bezbolestná a bezpečná metoda

2. Žádná rekonvalescence

3. Viditelný omlazující efekt už po 1. ošetření

Akční nabídky

×

    Objednejte se na proceduru - Dermation – péče o pleť i vlasy

    Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
    Informace o zpracováním osobních údajů


    Pole označené * prosíme vyplnit