Maderoterapie z tváře vyhladí stres a zvýší vaše sebevědomí

Chcete si zvednout sebevědomí tím, že viditelně omladíte svůj obličej? Zvolte maderoterapii, něžnou, ale nesmírně účinnou masáž obličeje. Čas sice nezastaví, viditelně ho ale přibrzdí tím, že vám z tváře vyhladí stres.

Cena procedury

1 290 Kč -24 %
990 Kč

Maderoterapie obličeje

Maderoterapie je 100% přírodní způsob, jak krásně vykonturovat obličej, zbavit se dvojité brady a eliminovat vrásky. Tajemství je ukryto ve čtveřici dřevěných pomůcek. Jednoduchými a systematickými technikami podporují produkování elastinu a kolagenu, zlepšují krevní oběh, odstraňují nežádoucí tuk, zpevňují a tonizují pokožku.

Ceník maderoterapie tváře

60 minut

6 450 Kč -31 %
4 490 Kč

5 procedur (5x 60 min)

1 290 Kč -24 %
990 Kč

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se. K proceduře nabízíme slevu na doporučené domácí produkty.

Svaly ožijí a pleť se vypne

Na rozdíl od kosmetických přípravků, které řeší jen povrch a neuvolňují svaly, důsledně cílí na příčinu vrásek a povadlých rysů. Zaťaté svaly díky ní krásně ožijí a pokožka se vypne. Obecně platí, čím jste starší a víc ve stresu, tím je nežádoucí napětí svalů viditelnější.

Obličejové svaly fungují podobně jako tělní svalstvo. Když pravidelně cvičíte nebo příslušným partiím dopřáváte masáž, jsou okysličenější a prokrvenější. 

Masáž účinně odstraňuje i přebytečnou vodu. Díky tomu mizí otoky kolem očí a ve tváři, takže obličej vypadá štíhlejší.

V zrcadle se nepoznáte

Maderoterapie je ideální volbou pro ty, kdo potřebují rychlý a dočasně velmi efektivní facelifting. Pokud se tedy chystáte někam, kde chcete dobře vypadat, je to přesně ta pravá metoda! Pokud si ji dopřejete pravidelně, bude vaše pleť pomaleji stárnout a obličejové svaly pozvolněji ochabovat.

Navíc je to velmi jemná a šetrná metoda, při které si báječně odpočinete. Svaly obličeje se krásně uvolní, pokožka se prokrví, regenerují se vaziva i elasticita. V zrcadle se pak nepoznáte. Místo strhaného a unaveného obličeje se z něj na vás bude dívat mnohem mladistvější tvář. O tom, že vám zvedne sebevědomí a budete se cítit fajn a spokojeně, ani nemluvě.

Prvotřídní kvalita a detoxikace

Masážní válečky jsou velmi jemné a používané oleje, hlavně arganový, jsou výhradně v biokvalitě. Procedura je určená ženám i mužům, kteří se jen musí před ošetřením dokonale oholit.

Dlouhodobý výsledek podpoříte opakováním procedury 1–2krát týdně a pak udržovacím ošetření jednou za 4–6 týdnů. Ale i jednorázové ošetření má viditelný efekt – dokonale vyhlazenou, prokrvenou a detoxikovanou pleť.

5 důvodů, proč právě maderoterapie:

 1. Okamžitý lifting, vyhlazení drobných a redukce hlubokých vrásek.
 2. Redukce dvojité brady.
 3. Zeštíhlení obličeje odstraněním otoků.
 4. Detoxikace pleti.
 5. Uvolnění a snížení napětí v obličeji.

Akční nabídky

×

  Objednejte se na proceduru - Maderoterapie obličeje

  Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
  Informace o zpracováním osobních údajů


  Pole označené * prosíme vyplnit