Plazmaterapie

Oživte svoji pleť a vlasy silou přírody – objevte plazmaterapii, která čerpá z nejhlubších zdrojů vašeho vlastního těla.

Cena procedury

10 000 Kč -50 %
5000 Kč

Plazmaterapie – omlazení vlastní krví

Objednejte se na plazmaterapii a dosáhněte zlepšení tónu kůže, hydratace, a vyhlazení vrásek. V péči o vlasy plazmaterapie stimuluje vlasové folikuly, čímž podporuje růst vlasů a zvyšuje jejich hustotu

Ceník Plazmaterapie

1 procedura

10000 Kč -50 %
5000 Kč

Akční balíček pro nejefektivnější podporu růstu vlasů – 4+1 plazmaterapie vlasů + 3x Dermation hair + produkty na následnou domácí péči

30 000 Kč

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na tel.  777 775 514 a objednat se.

Revitalizace od přírody

Zachyťte esenci mládí s plazmaterapií – revoluční procedurou, která vaší pokožce vrací její přirozenou vitalitu. Tento nenásilný způsob omlazení využívá koncentrovanou krevní plazmu bohatou na růstové faktory, jež jsou extrahovány přímo z vaší vlastní krve. Tento unikátní přístup nejenže podporuje tvorbu kolagenových vláken, ale také intenzivně hydratuje pokožku přirozeným způsobem.

Návrat k přirozené kráse

Plazmaterapie se pyšní minimalizací rizik a komfortní aplikací. Nejprve se odebere krev a pomocí centrifugy se rozdělí na jednotlivé složky, aby byla získána čistá plazma. Ta se následně aplikuje do cílených oblastí – obličej, vlasy, krk, dekolt.

Aplikace čisté plazmy poskytuje bezpečný a efektivní způsob, jak dosáhnout omlazení kůže a obnovy vlasů. Tato metoda využívá přirozené regenerační procesy těla, což ji odlišuje od jiných kosmetických metod omlazení. Výsledky jsou často viditelné již po prvním ošetření a přinášejí dlouhodobé zlepšení vzhledu a zdraví kůže.

Benefity procedury

 • Stimulace přirozené regenerace pleti
 • Zesílení pružnosti a zlepšení textury kůže
 • Vyhlazení jemných linek
 • Podpora kvality a růstu vlasů
 • Rychlejší hojení ran s minimální tvorbou jizev
 • Vhodné pro všechny typy pleti s vynikající tolerancí

Plazmaterapie není jen kosmetickým zákrokem; je to cesta k harmonii a přirozenému zdraví vaší pokožky.

Akční nabídky

×

  Objednejte se na proceduru - Plazmaterapie

  Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
  Informace o zpracováním osobních údajů


  Pole označené * prosíme vyplnit