Kryolipolýza

Chcete definitivně zatočit s tukovými polštářky na problematických místech? Navěky je zmrazte prostřednictvím skvělé kryolipolýzy! Bez anestezie, bolesti a rekonvalescence. Trocha chladu je lepší řešení než řezání a píchání.

Cena procedury

12 990 Kč -51 %
6 490 Kč (60 min)

Kryolipolýza – tuky odstraňuje bez bolesti

Do detailů promyšlený přístroj CryoVAC Prestige používá revoluční technologii, která nežádoucí tuky odstraňuje bez bolesti, anestezie a nepotřebujete ani hodinu na zotavenou. Tuto proceduru si dopřejte v kterémkoliv ročním období a hned po skončení procedury můžete jít klidně do práce nebo nakupovat.

Ceník procedury kryolipolýza

60 minut

12 990 Kč -51 %
6 490 Kč

ošetření za 6 490 Kč (60min). AKČNÍ BALÍČEK 3 procedur za 16 990 Kč (ušetříte dalších 2 480 Kč). Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se.

Kryolipolýza

Jak to funguje?

Napřed vám kožní řasu prostřednictvím radiofrekvence zahřejeme a připravíme na teplotní šok. Následné zmrazení trvale naruší nechtěné a nepotřebné tukové buňky. Ucítíte jen mírný tlak a chlad.

Na závěr vám přesným vakuovým aplikátorem aktivujeme váš lymfatický systém, aby se přebytečné tukové buňky rychle, účinně a naprosto bezpečně vyplavily.

Ošetření je bez vedlejších účinků a nijak nepůsobí na vnitřní orgány ani okolní tkáň.

Pro koho je to vhodné?

CryoVAC Prestige  je maximálně šetrné a spolehlivé ošetření technologicky vyspělým a certifikovaným přístrojem pro lékařské použití. Jeho spolehlivost a účinnost zajišťuje proškolený personál.

Neodstraňuje vodu, pouze přebytečný tuk. Léčba je vhodná pro lidi, kteří jsou vlastně v pohodě, jen jim vadí přebytečný tuk na břiše. Nežádoucí tuk tato procedura zredukuje až o 50 %.

Kdy uvidím výsledky?

Tukové buňky se postupně rozpadají v průběhu několika měsíců a váš organizmus to nijak nezatíží. S prvními viditelnými, asi 20% výsledky počítejte už po 14 dnech, finální – až 50% efekt – se dostaví do 2–3 měsíců.

Momentálně je to nejefektivnější metoda, jak se zbavit nežádoucího tuku s trvalými výsledky a bez jojo efektu, protože zmražené tukové buňky se už neobnoví.

Kolikrát musím přijít?

Obvykle stačí jednou. Pokud máte větší „zásoby“ tuku, dvakrát až třikrát po 3–8 týdnech.

 5 hodně dobrých důvodů pro kryolipolýzu

Je to neinvazivníbezbolestná velmi účinná metoda. Není třeba žádná rekonvalescence, můžete se hned věnovat běžným věcem. Obvykle stačí jen jedno ošetření.

Kryolipolýza není vhodná pro lidi se srdečními chorobami, po transplantacích, s bypassem, se sklony k trombózám, při užívání léků proti srážlivosti krve, při vážných nemocech jater a ledvin, v těhotenství a v prvních třech dnech menstruace.

Akční nabídky

×

    Objednejte se na proceduru - Kryolipolýza

    Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
    Informace o zpracováním osobních údajů


    Pole označené * prosíme vyplnit