Vlasová mezoterapie

Zkuste oživit své vlasy a vrátit jim sílu přímo od kořínků! Vlasová mezoterapie přináší převratnou výživu pro oslabené a řídnoucí vlasy, aby opět zářily zdravím a vitalitou.

Cena procedury

8000 Kč -38 %
5000 Kč

Vlasová mezoterapie

Objednejte se na vlasovou mezoterapii. Zastavte výpadek vlasů a obnovte jejich růst. Dosáhnete kvalitnějších vlasů s dlouhodobými výsledky.

Ceník vlasové mezoterapie

1 procedura

8000 Kč -38 %
5000 Kč

Akční balíček pro nejefektivnější podporu růstu vlasů – 4+1 mezoterapie + 3x Dermation hair + produkty na následnou domácí péči

30 000 Kč

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na tel.  777 775 514 a objednat se.

Vlasová mezoterapie

Mezoterapie vlasové pokožky je řešením pro lidi bojující s problémy oslabených, řídnoucích nebo vypadávajících vlasů. Ale také při alopecia areata, androgenní alopecie, atd. Díky speciálně vyvinutým „koktejlům“ plným vitamínů, minerálů a dalších živin, které se aplikují přímo do vlasové pokožky, je tato procedura způsobem, jak cíleně podporovat růst a celkovou vitalitu vlasů.

Bez ohledu na příčinu vašich vlasových potíží – ať už jde o genetiku či vnější stresory – vlasová mezoterapie může pomoci. Aplikace pomocí mikrojehliček je rychlá a téměř bezbolestná, což z tohoto ošetření dělá komfortní záležitost s minimálním nepohodlím. Jemné vpichy jsou také klíčem k efektivnímu dodání výživy přímo do místa, kde je to nejvíce potřeba.

Pravidelná péče

Pro dosažení nejlepších výsledků je mezoterapie vlasové pokožky doporučována jako pravidelná péče, což umožňuje vlasovým folikulům získávat neustálou podporu. Tato metoda je vhodná jak pro osoby s aktuálními problémy vlasové pokožky, tak pro ty, kdo chtějí preventivně pečovat o zdraví a krásu svých vlasů.

 • Zlepšuje strukturu a hustotu vlasů
 • Posiluje vlasové folikuly a podporuje růst vlasů
 • Zvyšuje mikrocirkulaci v pokožce hlavy
 • Podporuje hydrataci a výživu vlasových cibulek
 • Může sloužit jako prevence vypadávání vlasů
 • Je vhodná pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky
 • Neinvazivní s minimálním nepohodlím během aplikace
 • Poskytuje dlouhodobé výsledky při pravidelné péči

Akční nabídky

×

  Objednejte se na proceduru - Vlasová mezoterapie

  Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
  Informace o zpracováním osobních údajů


  Pole označené * prosíme vyplnit