Regenerační celotělová masáž

Dopřejte si v pravidelných dávkách odpočinek, který vy i vaše tělo potřebujete. Odpočiňte si u nás na regenerační masáži, zbavte se stresu i bolavých svalů či šlach.

Cena procedury do naplnění kapacit

990 Kč -11 %
890 Kč (60 min)

Regenerační celotělová masáž

Regenerační masáž slouží pro odstranění únavy nejen po fyzické, ale také po psychické zátěži. Při masáži si zkrátka odpočinete po všech stránkách. Hodí se zejména pro zmírnění svalového napětí a bolestí jak po sportovních či fyzických pracovních aktivitách, tak i napětí vzniklého nedostatečnou pohybovou aktivitou, například při práci v kanceláři.

Masáž působí na řadu struktur těla. Tření rukou maséra či masérky o tělo klienta pozitivně ovlivňuje stav kůže a podkoží, na hlubší vrstvy pak působí proměnlivý tlak při různých masážních technikách.

Balíček masáží

Akce platí do naplnění kapacit

Cena 6 procedur

5 940 Kč -16 %
4 990 Kč

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se.

Jak u nás masáž vypadá?

Základní technikou jsou roztíravé pohyby na povrchu těla. Pro uvolnění nebo stimulaci svalstva používáme ještě jiné techniky než roztírání – tepání a chvění. Při tepání terapeutkaoběma rukama provádí rytmické nárazy na tělo se zvyšující se frekvencí. Co se týká techniky chvění, tak jemné chvění pomáhají relaxaci svalstva, zatímco tvrdé ho spíše stimuluje.

Kvalitně provedená komplexní regenerační masáž má kromě kůže a podkoží pozitivní efekt také na svaly, šlachy, klouby a kloubní pouzdra, mezikostní prostory, dlaně či plosky nohou.

Akční nabídky

×

    Objednejte se na proceduru - Regenerační masáž

    Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
    Informace o zpracováním osobních údajů


    Pole označené * prosíme vyplnit