O n√°s

Vy a vaše představy o kráse jsou pro nás hybným motorem. Neustále nás popoháníte směrem k nejmodernějším technologiím a precizní práci.

Už před lety jsme my, lékařské duo Gabriela a Milan Chaloupkovi, spojili síly našich odborností s výhodami rodinné firmy.

A od té doby se vám maximálně věnujeme. Nejsme a nechceme být neosobním zařízením, kde se jednotlivec, jeho potřeby, přání a touhy ztrácejí v davu anonymních pacientů.

Jsme tu pro vás a nikdy naopak. Každý z vás je pro nás stejně důležitý.

Přesvědčte se o tom.

Estetika MUDr. Chaloupková

Vaše krása nás baví

5 zatraceně dobrých důvodů, proč právě k nám:

 1. Naším esem v rukávu a odborným garantem je MUDr. Gabriela Chaloupková, zkušená a špičková lékařka. Právě ona s vámi probere nejlepší možné řešení na ZDARMA konzultaci.
 2. Preferujeme takové invazivní a neinvazivní procedury, které ve správné kombinaci vyřeší vaše estetické problémy. Absolutní většina z nich vůbec nebolí a odpočinete si u nich. Ty zbývající bolí minimálně.
 3. Máme 35 let zkušeností v oboru kožního lékařství, chirurgie, estetické medicíny, urologie a desetitisíce spokojených klientů. Mnozí se opakovaně vracejí. I díky našemu profesionálnímu a lidskému týmu.
 4. Chováme se k vám fér. Nelžeme, nic nezamlčujeme, máme výhradně certifikované přístroje.
 5. U nás se budete cítit vždy a za všech okolností příjemně. A vždycky si na vás uděláme čas!

Kdo se o vás bude starat

Naši lékaři

MUDr. Gabriela Chaloupková

Naše skvělá šéfka! Expertka na kožní a estetickou problematiku s odbornou 35letou praxí. A to se hned tak nevidí! Desetitisíce spokojených klientů by mohly vyprávět. Právě díky ní naše ESTETIKA funguje na výbornou.

Bc. Světla Chaloupková

Medička, paní managerka a zároveň i specialistka na neinvazivní estetiku čili zákroky, které vás nebudou bolet vůbec, nebo fakt jen trošku. Ale 100% vám pomůžou tak, že vaše tělo viditelně omládne.

JUDr. Milan Chaloupka, MBA, LL.M.

Právo a pořádek ve firmě jsou jeho denním chlebem. Je jako neprůstřelná vesta, kterou nic nepronikne. A jeho právnickému bystrozraku nic neunikne. Vaše osobní údaje jsou u nás díky němu jako v nedobytném trezoru.

MUDr. Milan Chaloupka

Machr na vše, co souvisí s urologií. Hledá a nachází řešení i pro inkontinentní pacienty. Dřív s velkým nadšením holdoval operacím.
×

  Objednejte se na proceduru - O n√°s

  PŇôi pokrańćov√°n√≠ v objedn√°vce souhlas√≠te a potvrzujete, Ňĺe jste se sezn√°mil s obchodn√≠mi podm√≠nkami
  Informace o zpracov√°n√≠m osobn√≠ch √ļdajŇĮ


  Pole oznańćen√© * pros√≠me vyplnit