O nás

Vy a vaše představy o kráse jsou pro nás hybným motorem. Neustále nás popoháníte směrem k nejmodernějším technologiím a precizní práci.

Už před lety jsme jako lékařské duo Gabriela, Milan Chaloupkovi a lékařka Světla Chaloupková spojili síly svých odborností s výhodami rodinného fungování společnosti.

A od té doby se vám maximálně věnujeme a budeme v tom pokračovat i nadále. Nejsme a nechceme být neosobním zařízením, kde se jednotlivec, jeho potřeby, přání a touhy ztrácejí v davu anonymních pacientů.

Všichni do jednoho jsme tým, který je tu pro pro vás a nikdy naopak. Každý z vás je pro nás stejně důležitý.

Přesvědčte se o tom.

Estetika MUDr. Chaloupková

Vaše krása nás baví

5 zatraceně dobrých důvodů, proč právě k nám:

 1. Naším esem v rukávu a odborným garantem je MUDr. Gabriela Chaloupková, zkušená a špičková lékařka. Právě ona s vámi probere nejlepší možné řešení na ZDARMA konzultaci.
 2. Preferujeme takové invazivní a neinvazivní procedury, které ve správné kombinaci vyřeší vaše estetické problémy. Absolutní většina z nich vůbec nebolí a odpočinete si u nich. Ty zbývající bolí minimálně.
 3. Máme 35 let zkušeností v oboru kožního lékařství, chirurgie, estetické medicíny, urologie a desetitisíce spokojených klientů. Mnozí se opakovaně vracejí. I díky našemu profesionálnímu a lidskému týmu.
 4. Chováme se k vám fér. Nelžeme, nic nezamlčujeme, máme výhradně certifikované přístroje.
 5. U nás se budete cítit vždy a za všech okolností příjemně. A vždycky si na vás uděláme čas!

Kdo se o vás bude starat?

MUDr. Bc. Světla Chaloupková

Lékařka, paní managerka a zároveň i specialistka na invazivní estetiku. Jejím hlavním zaměřením je dosahování vynikajících výsledků a poskytování kvalitní péče díky nejlepším a inovativním postupům.

Lucie Říhová

Certifikovaná expertka na Dermalogicu a kosmetické procedury. Procedury jako Oxygeneo, Aquafacial a Pro skin zvládá levou zadní, po proceduře budete nadšeni a určitě se hned objednáte znovu.

Aneta Keslová

Certifikovaná odbornice na Dermalogicu a neinvazivní obličejové procedury. Lákají vás procedury Kryo 4v1, Dermation nebo Maderoterapie obličeje? Pak jste tady správně. Vaše pleť vám poděkuje.

Bc. Tereza Paštěková

Fyzioterapeutka, masérka a profesionálka na kompletní péči o tělo. Můžete se na ní těšit u procedur CM slim, maderoterapie a mnoho dalších. Pod jejími prsty se budete cítit jako v bavlnce.

Olga Humlová

Recepční naší estetiky. Máte jakýkoliv dotaz? Olga vám s velkým úsměvem na tváři velmi ráda odpovídá nebo vám rovnou poradí, která procedura pro vás bude ta nejlepší.

MUDr. Gabriela Chaloupková

Naše skvělá šéfka! Expertka na kožní a estetickou problematiku s odbornou 35letou praxí. A to se hned tak nevidí! Desetitisíce spokojených klientů by mohly vyprávět. Právě díky ní naše ESTETIKA funguje na výbornou.

×

  Objednejte se na proceduru - O nás

  Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
  Informace o zpracováním osobních údajů


  Pole označené * prosíme vyplnit