Přístrojová lymfodrenáž

Výborný pomocník pro zrychlení metabolismu, regeneraci cév i svaly a pro pročištění organismu. Zbaví vás otoků a pocitu těžkých nohou.

Cena procedury

990 Kč -11 %
890 Kč (60 min)

Přístrojová lymfodrenáž

Výborný pomocník pro zrychlení metabolismu, regeneraci cév i svaly a pro pročištění organismu. Zbaví vás otoků a pocitu těžkých nohou.

Aktivuje průchod lymfy a uvolňuje lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání.

Ceník procedury přístrojová lymfodrenáž

60 minut

990 Kč -11 %
890 Kč

60 min. za 890 Kč, zvýhodněný balíček 10procedur za 7990 Kč. Stačí zavolat naší specialistce na tel. 777 775 514 a objednat se.

Proč by měla přístrojová lymfodrenáž pomoci právě vám?

Přístrojová lymfodrenáž aktivuje průchod lymfy a uvolňuje lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání.

Z kosmetického hlediska se skvěle hodí především proti vzniku a redukci celulitidy.

Pokud hledáte proceduru, která pomáhá při regeneraci, ale zároveň i čistí a ozdravuje organismus, pak právě přístrojová lymfodrenáž je ideální procedurou.

Je také skvělým doplňkem při formování postavy a významně zpomaluje tvorbu celulitidy.

Zároveň blahodárně působí na imunitní systém a zmírňuje projevy otoků horních a dolních končetin. Zejména, pokud máte sedavé zaměstnání, stojí přístrojová lymfodrenáž určitě za vyzkoušení. Nejenom pro to, že urychluje metabolismus, a tím hodně přispívá k vylučování toxických (škodlivých) látek z těla. Právě díky efektu zrychlení metabolismu může hrát poměrně významnou roli při redukci váhy.

Najde přístrojová lymfodrenáž uplatněnění i u sportovců?

Rozhodně! U velmi aktivních jedinců napomáhá najít ideální rovnováhu mezi regenerací a odpočinkem. 10 z 10 fyzioterapeutů doporučuje sportovcům pravidelně navštěvovat lymfodrenáže. Zejména pro jejich regenerační uplatnění.

Akční nabídky

×

    Objednejte se na proceduru - Přístrojová lymfodrenáž

    Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
    Informace o zpracováním osobních údajů


    Pole označené * prosíme vyplnit