Obličejová tripolární radiofrekvence

Metoda známá jako nechirurgický lifting. Vypne vaši pleť v obličeji, na krku a dekoltu. Výrazně vám vyhladí drobné vrásky, např. kolem očí a kolem pusy.

Cena procedury

1 690 Kč -30 %
1 190 Kč (30 min)

Tripolární radiofrekvence

Metoda známá jako nechirurgický lifting. Vypne vaši pleť v obličeji, na krku a dekoltu. Výrazně vám vyhladí drobné vrásky, např. kolem očí a kolem pusy.
Už nemusíte pod kudlu! Nastal čas pro nechirurgický lifting.

Ceník procedury tripolární radiofrekvence

30 minut

1 690 Kč -30 %
1 190 Kč

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se.

Princip radiofrekvence?

Zahříváme pleť do  hloubky 2-6 mm, podle potřeby. Radiofrekvence má velikou výhodu v tom, že zahřívání je větší přímo v pokožce než na povrchu. Ve vaší pokožce pak dochází ke stimulaci kolagenových vláken, aniž byste cítili veliké teplo. Dalším účinkem je zvýšení krevní mikrocirkulace.

Jaký efekt mohu tedy očekávat?

Radiofrekvence velmi pěkně a rychle zpevňuje a vypíná pleť. Okamžitým efektem je působení tepla jako žehličky. Odcházíte tedy nejen odpočatá, ale také krásně přirozeně vyžehlená. Dlouhodobým efektem je právě aktivace kolagenu a tím zastavení stárnutí pleti. Tím, že se pleť zpevní, kontury vašeho obličeje se zvýrazní a budete působit dokonaleji.

Radiofrekvence obličeje
Radiofrekvence obličeje

Obličejová radiofrekvence je vhodná jak pro vyzrálejší pleť, tak pro pleť mladistvou. Platí pravidlo: “Lepší začít dřív, než pozdě!”

Vadí vám druhá brada? Máte povolenou kůži pod bradou? Obličejová radiofrekvence je tedy pro vás ideální. Nejen, že se podbradek zpevní, ale také ubyde tuk! Právě díky zvýšení krevní mikrocirkulace a lymfatickému odvodu tuku.

Využití

 • napnutí pleti
 • vyhlazení jemných vrásek
 • zlepšení kontur obličeje
 • odstranění „podbradku”

Akční nabídky

×

  Objednejte se na proceduru - Tripolární radiofrekvence obličeje

  Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
  Informace o zpracováním osobních údajů


  Pole označené * prosíme vyplnit