Vital Injector

Omlaďte svou pokožku pomocí přístroje Vital Injector. Zlepšením elasticity a hydratace dojde k vyhlazení jemných vrásek na obličeji a krku, zpevnění pokožky na rukou. Kromě toho lze přístroj využít také na ošetření celulitidy.

Cena procedury

14500 Kč -66 %
5000 Kč

Vital Injector

Objednejte se na Vital Injector a dosáhnete efektů, jako je zvýšení pružnosti pokožky, zlepšení struktury pokožky, zjemnění drobných vrásek a silná hloubková hydratace.

Ceník procedury Vital Injector

1 procedura

14500 Kč -66 %
5000 Kč

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na tel.  777 775 514 a objednat se.

Jaký můžete očekávat výsledek?

Dočkáte se zvýšení pružnosti pokožky, zlepšení struktury pokožky, zjemnění drobných vrásek a silná hloubková hydratace.

Výhoda vitalinjectoru

Využití přístroje je velmi efektivní. V jednorázové hlavici je 5 jehliček, díky kterým dochází při ošetření k více vpichům, které jsou žádoucí. Další výhodou je větší plocha ošetření, přesná hloubka aplikace a přesné množství aplikovaného materiálu.

Jak Vital Injector funguje?

Vital Injector je přístroj, který pomocí podtlaku vyzdvihne pokožku a díky mikrojehličkám dokáže pod kůži aplikovat účinnou látku, která prostor pod pokožkou vyplní.

Pro koho je Vital Injector vhodný?

Vital Injector je vhodný pro všechny věkové skupiny. U mladších klientů se přístroje využívá i tehdy, kdy výrazné změny pokožky ještě nejsou tak znatelné. Výhodou je možnost celoroční aplikace, především pak před a po létě – v době, kdy je struktura pokožky od slunce podrážděna nejvíce.

Akční nabídky

×

    Objednejte se na proceduru - Vital Injector

    Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
    Informace o zpracováním osobních údajů


    Pole označené * prosíme vyplnit