Aplikace kyseliny hyaluronové

Odhalte tajemství krásných rtů. Plné rty, žádné kačeří zobáky. Přirozený a příjemný vzhled díky výplním vrásek.

Cena procedury

10 000 Kč -50 %
5 000 Kč

Aplikace kyseliny hyaluronové

Odhalte tajemství krásných rtů. Plné rty, žádné kačeří zobáky. Přirozený a příjemný vzhled díky výplním vrásek.

Kyselina hyaluronová je také využívána ke korekci drobných asymetrií obličeje a v neposlední řadě při úpravě jizev (nejen na obličeji).

Ceník procedury aplikace kyseliny hyaluronové

procedura

10 000 Kč -50 %
5 000 Kč

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na tel.  377 327 341 a objednat se.

Co je to kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová je přírodníhydratační látka, která je přirozeně obsažená ve vašem těle. Má jedinečnou schopnost vázat na sebe enormní množství vody (až tisíci násobky své hmotnosti) a je velmi důležitou součástí procesu hydratace a regenerace pokožky.

Vzhledem k tomu, že je to tělu přirozená látka, nemusíte se bát žádné alergické reakce.

S přibývajícím věkem rapidně klesá obsah kyseliny hyaluronové ve vaši pokožce. A právě kvůli tomu je vaše pleť ochablá a tvoří se vrásky.

aplikace kyseliny hyaluronove

Jak aplikace výplní probíhají?

Aplikace kyseliny hyaluronové je technika invazivní, ale vzhledem k použití velmi tenké jehličky, která pronikne jen do vnější vrstvy vaši pokožky se nemusíte bát větší bolesti.

Před samotnou aplikací vás můžeme natřít znecitlivujícím krémem, tím minimalizovat bolest při aplikaci do citlivějších oblastí jako jsou rty.

Výplň rtů i vrásek vydrží 6-12 měsíců.

 Výplně rtů

Každý se nenarodí se smyslnými rty. Naštěstí doba je pro nás “s čárkou místo pusy” příznivá a můžeme si nechat rty vyplnit kyselinou hyaluronovou.

Víte, že 78% našich klientek se bála před prvním vyplněním rtů kyselinou hyaluronovou? Obličej je první věc, které si všimnete, proto chápeme vaše obavy. My vám můžeme garantovat maximální odbornost a péči při proceduře, ale také po ní. Kontrola vstřebání a případné dovyplnění jsou u nás samozřejmostí.

Výplně vrásek

Velkou výhodou kyseliny hyaluronové oproti botulotoxinu je, že mimika zůstává zachována. Tudíž pokud je pro vás důležité, abyste mohli hýbat i tím posledním svalíkem, aplikace kyseliny hyaluronové je tou správnou volbou.

Výrazný efekt výplní je u středně hlubokých statických vrásek, jako jsou například vrásky mezi nosem a ústními koutky, kolem úst, na bradě apod. Právě kvůli těmto vráskám vypadáte přísnější a nedostupnější.
Díky výplním kyselinou hyaluronovou budete vypadat mladší a získáte příjemný a hlavně přirozený vzhled.

Akční nabídky

×

    Objednejte se na proceduru - Aplikace kyseliny hyaluronové

    Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
    Informace o zpracováním osobních údajů


    Pole označené * prosíme vyplnit