Infračervené světlo – superman, který vám dobije baterky

Potřebujete dobít baterky, vlastně energii? Možná jste už slyšeli o terapii červeným a infračerveným světlem a jeho blahodárných účincích na organizmus. Jestli ne, je ten správný čas se o něm něco dozvědět a vyzkoušet ho.

Cena procedury

16 Kč za minutu

Terapie infračerveným světlem

Tytam jsou doby, kdy lidé trávili většinu času venku na životadárném slunci. Dnes jsou bohužel 90 % času zavření někde uvnitř. Doma, v práci, při cestování… Aspoň my v Evropě. A bez slunce tělo nedostává potřebnou energii ke svému správnému fungování. Máme pro vás řešení!

Ceník terapie

obvykle 15-20 minut

16 Kč za minutu

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se.

Panely skvěle suplují slunce

Panely MITO LIGHT® suplují skutečné slunce. Během 20 minut vám dobijí baterky srovnatelně jako při několikahodinovém pobytu na slunci. V koncentrované dávce a bez škodlivého UV záření. Červené světlo proniká hluboko do kůže, svalů, kostí, orgánů i mozku, a to z něj dělá skutečného supermana, který pomáhá, kde může.

Na co všechno má červené a blízké infračervené sluneční světlo vliv? Zlepšuje regeneraci a výkonnost včetně sportovní, optimalizuje hormony, zvyšuje produkci kolagenu a také zánětlivé procesy v těle. Pozitivně ovlivňuje kvalitu vašeho spánku a váš cirkadiánní rytmus (24hodinový biorytmus určený východem a západem slunce), psychiku, kognitivní funkce a funkci očí. Pomáhá i pohybovému aparátu a prodlužuje délku života.

Cesta ke štěstí a spokojenosti

optimálnímu fungování lidského těla je nezbytná buněčná energie ATP (adenosintrifosfát), na které jsou závislé všechny chemické procesy v těle. S nedostatkem ATP přichází únava a s ní často i nemoci. Naopak dostatek vede k lepší výkonnosti a hlavně se cítíte šťastně a spokojeně.

Lidským buněčným bateriím energii dodává červené a blízké infračervené sluneční světlo. A stejné vám dopřejí panely MITO LIGHT®, jejichž terapeutický účinek už potvrdilo víc než 5 000 vědeckých studií.

Vstupte do řad „osvícených“

Terapii červeným světlem úspěšně využívají sportovci a kliniky pro všechny, jimž záleží na fungování jejich těla. Vyzkoušejte ji a poznáte, že každodenní 20minutové osvícení dělá zázraky.

5 dobrých důvodů, proč právě červené světlo:

 1. Rychlá regenerace a zlepšení výkonnosti.
 2. Hormonální rovnováha a lepší spánek.
 3. Zvýšená produkce kolagenu.
 4. Redukce zánětlivých procesů.
 5. Blahodárný vliv na psychiku, pohybový aparát a oči.

Akční nabídky

×

  Objednejte se na proceduru - Infračervené světlo

  Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
  Informace o zpracováním osobních údajů


  Pole označené * prosíme vyplnit