LED Maska OPERA

Víte, že existuje Opera, kterou milují všechny ženy bez výjimky? Která to je? Světelná terapeutická obličejová maska OPERA pro omlazení obličeje a krku!

Cena procedury

2 490 Kč -41 %
1 490 Kč (30 minut)

Světové celebrity si zamilovaly OPERU

Vypadá skoro jako obyčejná karnevalová maska, ale ve skutečnosti je to maska naprosto neobyčejná. Využívá 3 vlnové délky, LED s nízkou úrovní světelné terapie a galvanický proud

OPERA vám krásně pokryje celý obličej i krk a pomáhá a léčí nejmodernější technologií v podobě světelné terapie.

Ceník procedury Opera

30 minut

2 490 Kč -41 %
1490

ošetření za 1 490 Kč (30 min). AKCE – Led maska OPERA v kombinaci s účinnou maskou vybranou na míru vašemu stavu pleti. Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se.

OPERA 

OPERA vám krásně pokryje celý obličej i krk a pomáhá a léčí nejmodernější technologií v podobě světelné terapie.

Co všechno umí? 

Zlepšuje prokrvení, hojení a produkci kolagenu a elastinu. Pomůže s akné včetně jeho těžké formy, zredukuje vrásky, stařecké skvrny a červené žilky, vyhladí kůži a stáhne póry

A pomáhá při regeneraci po různých typech ošetření včetně botoxu, výplní, plastických operací, chemickém peelingu a laserovém ošetření.

Jednotlivé typy LED paprsků mají různé účinky na pleť a je možné je vzájemně kombinovat.

Červené světlo omlazuje pleť, redukuje vrásky a předchází novým. Tónuje, vypíná a zlepšuje strukturu pleti. Redukuje nežádoucí nepěkné žilky, pihy a skvrny na kůži a báječně zotavuje pokožku po slunění. Podporuje tvorbu kolagenu, uzavírá póry a léčí růžovku.

Modré světlo účinně působí na akné, a to od mírného po těžké. Zlepšuje krevní oběh, zklidňuje podráždění a působí antimikrobiálně. 

Růžové světlo: proniká hluboko do pokožky, urychluje metabolické funkce tkání, rozkládá nečistoty, zpevňuje povislou pokožku a celkově ji omlazuje.

Galvanický proud: vyhlazuje vrásky, revitalizuje pokožku a skvěle zlepšuje vstřebávání z hydrogelové masky. Přitahuje a rozkládá toxiny.

3 pádné důvody, proč právě masku OPERA: 

 1. Jednotlivé typy paprsků s různými účinky lze kombinovat
 2. Jednoduchost a bezbolestnost
 3. Vysoká účinnost a bezpečnost bez vedlejších účinků

Akční nabídky

×

  Objednejte se na proceduru - LED Maska OPERA

  Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
  Informace o zpracováním osobních údajů


  Pole označené * prosíme vyplnit