Skulpturálně bukální liftingová masáž obličeje

Dopřejte své pokožce tu nejlepší péči. Odmění se vám svým zářivým vzhledem a pružností, vyrýsovanými konturami obličeje a pocitem naprostého uvolnění.

Cena procedury

2 190 Kč -28 %
1 590 Kč

Bukální maáž obličeje

Pod názvem skulpturálně bukální liftingová masáž se skrývá revoluční facelifting bez použití skalpelu a jehel! Metoda se zaměřuje na svaly v obličeji i dekoltu a pozitivně působí na hluboké vrstvy epidermis. Dopřejte své pokožce tu nejlepší péči. Odmění se vám svým zářivým vzhledem a pružností, vyrýsovanými konturami obličeje a pocitem naprostého uvolnění.

Ceník bukální masáže

1 procedura

2 190 Kč -28 %
1 590 Kč

6 procedur

13 140 Kč -35 %
8 590 Kč

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se. K proceduře nabízíme slevu na doporučené domácí produkty.

Svaly ožijí a pleť se vypne

Pod názvem skulpturálně bukální liftingová masáž se skrývá revoluční facelifting bez použití skalpelu a jehel! Omlazující metoda vyvinutá uznávaným terapeutem Yakovem Gershkovichem se zaměřuje na svaly v obličeji i dekoltu a pozitivně působí na hluboké vrstvy epidermis. Dopřejte své pokožce tu nejlepší péči. Odmění se vám svým zářivým vzhledem a pružností, vyrýsovanými konturami obličeje a pocitem naprostého uvolnění.

Čím je skulpturálně bukální liftingová masáž tak vyjímečná?

Těšit se můžete na unikátní ruční masáž, bez použití přístrojů a jiných pomůcek. Zkrátka jen zkušené ruce profesionála, který naučenými pohyby povzbudí tok lymfy, následně promasíruje povrch obličeje a poté hlubší vrstvy pokožky. Pracuje se svaly, ke kterým není možné se dostat zvenčí. Proto je zapotřebí, aby terapeut vložil ruce do vašich úst a zevnitř dutiny ústní provedl masáž hlubokých svalů obličeje. Právě vnitřní neboli bukální masáž je velmi účinnou technikou omlazení obličeje. Provádí se ve třech krocích.

Pravidelnou masáží tak zpomalíte proces stárnutí, kontury obličeje budou vypnuté. Facelifting bez invazivních zásahů.

Akční nabídky

×

    Objednejte se na proceduru - Bukální masáž

    Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
    Informace o zpracováním osobních údajů


    Pole označené * prosíme vyplnit