Kryo omlazení pleti 4v1

Dopřejte i vy svému obličeji, krku a dekoltu nadstandardní péči. Okamžitý výsledek stojí za to a odcházet od nás budete odpočatí, svěží a krásnější.

Cena procedury

3 990 Kč -38 %
2 490 Kč (60 min)

Kryo omlazení pleti 4 v 1: Mráz, který si zamilujete

Nechat se hýčkat a ještě u toho omládnout? S naším revolučním přístrojem Kryo Derm a procedurou 4 v 1 je to naprostá samozřejmost. Dopřejte i vy svému obličeji, krku a dekoltu nadstandardní péči. Okamžitý výsledek stojí za to a odcházet od nás budete odpočatí, svěží a krásnější.

Ceník procedury kryo 4v1

60 minut

3 990 Kč -38 %
2 490 Kč

ošetření od 2 490 Kč (60 min) a jako bonus ke každé proceduře parafínový zábal rukou ZDARMA. Stačí jediné, zavolat naší specialistce na 777 775 514 a objednat se.

Kryo Derm

Diamantová mikrodermabraze
Vakuová terapie
Radiofrekvence obličeje
Kryo zchlazení

Ošetření Kryo Derm ve 4 krocích

Diamantová mikrodermabraze je technika jemného obrušování, která dokonale vyčistí vaši pleť včetně pórů, mazových žlázek a černých teček.

Vakuová terapie aktivuje váš lymfatický systém obličeje, krku a dekoltu. Zlepší průtok lymfy pod kůží a mikrocirkulaci krve. Únava a otoky se vám z obličeje a jeho okolí doslova odplaví.

Radiofrekvence rychle a viditelně zpevňuje a vypíná pleť. Teplo má okamžitý efekt, působí jako žehlička. Aktivuje kolagen v pleti, a tím na dlouhou dobu zastaví její stárnutí. Vaše pokožka se zpevní, kontury vašeho obličeje se zvýrazní a váš vzhled bude mladistvější.

Kryo zchlazení vaši pleť vypne, vymodeluje kontury obličeje a osvěží váš vzhled. Mrazu se nebojte, necháváme ho působit jen krátkou chvilku.

Proč právě Kryo Derm?

Protože i kosmetika se vyvíjí. Tato nová metoda péče o pleť plně nahrazuje klasické kosmetické ošetření a navíc dodá vaší pleti něco extra. Něco, co ihned uvidíte, pocítíte a oceníte: viditelné omlazení a vyhlazení drobných vrásek.

V čem je vyjímečný?

Po ošetření pleti přístrojem Kryo Derm se účinné látky pečující kosmetiky vstřebávají až o 65 % lépe. To znamená, že kosmetické produkty, které rádi používáte, vaše pokožka využije na maximum.

Je vhodný i pro citlivou pleť?

Ano! Čtyřicet procent populace má alergii na některou z látek obsažených v běžných kosmetických krémech. Proto používáme výhradně ty nejlepší kosmetické přípravky.

9986 +
spokojených klientů
42
nabízených procedur
35 let
jsme tu pro vás

Co říkají naši klienti

Tři roky bojuji s aknózní pletí, opravdové pomoci se mi dostalo až tady. Velmi ochotný a profesionální přístup! 🙂 Moc děkuji, díky Vám a se dnes už nestydím vycházet ven bez nalíčení. Navštěvovala jsem proceduru diamantová mikrodermabraze.

Reference Estetika Chaloupková - Michaela finková
Michaela Finková

Všem ženám proceduru „Liposukce 3. generace“ vřele doporučuji. Jak kavitace, tak lymfodrenáž pro mě byla velmi příjemným zážitkem, po pracovním vytížení to byl vždy úžasný relax. Co se pak týče personálu, byla jsem maximálně spokojena. 🙂 Slečny jsou velmi milé, usměvavé, vstřícné a je vidět, že své práci rozumí … A výsledek ??? Po 6-ti kombinovaných procedurách velmi znatelný, cm šly dolů samy 😉 PS: Určitě chci po čase absolvovat znovu.

Reference Estetika Chaloupková - Jana Dejmková
Jana Dejmková

×

    Objednejte se na proceduru - Kryo omlazení pleti 4v1

    Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
    Informace o zpracováním osobních údajů


    Pole označené * prosíme vyplnit