OxyGeneo

Kyslíkové ošetření nové generace. Buďte mezi prvními, kteří u nás omládnou!

Cena procedury

3 580 Kč -20 %
2 890 Kč (60 min)

OxyGeneo

Cesta k vaší kráse nemusí bolet a píchat. Jde to i bez toho a dokonce výborně! Zcela inovativní ošetření pleti Oxygeneo nahradí i to nejlepší kosmetické ošetření. Zevnitř vaši pokožku vyživí a okysličí, zevně odstraní odumřelé svrchní vrstvy pokožky. Výsledkem je zpevněná, vyhlazená a vypnutá pokožka se zredukovanými jemnými vráskami a hlavně okamžitým a viditelným dlouhodobým účinkem.

Ceník procedury OxyGeneo

60 minut – obličej, krk a dekolt

3 580 Kč -20 %
2 890 Kč

Oxygeneo procedura zahrnuje ošetření obličeje, krku a dekoltu dle výběru GeneO+ ReviveGeneO+ Illuminate nebo GeneO+ Balance,  Tripolární Radiofrekvenci a jako bonus parafínový zábal rukou ZDARMA. 60minutové ošetření obličeje za 2 890 Kč. Zavolejte naší specialistce nejlépe hned na tel.: 777 775 514 a objednejte se.

OxyGeneo

Okysličí pleť pomocí Bohrova efektu – nový život pro vaši pokožku

Ošetření je vhodné pro všechny druhy pleti, které touží po rozzáření a z vašeho času ukrojí jen hodinku. Hned potom můžete fungovat jako kterýkoliv jiný den. Pouze ti z vás, kteří mají citlivější pleť, by měli aspoň prvních 24 hodin sáhnout po hypoalergenním krému a chránit se před slunečními paprsky.

Unikátní je i to, že si můžete vybrat ze dvou variant ošetření OxyGeneo podle toho, co vaše pleť aktuálně potřebuje nejvíc: GeneO+ ReviveGeneO+ Illuminate nebo GeneO+ Balance.

Ošetření GeneO+ Illuminate je skvělé pro ty z vás, kteří se potýkají s nežádoucí pigmentací. Kyseliny azaleová a kojová se postarají o viditelné zesvětlení pleti a bělení pigmentů. Jak? Účinné látky vpraví hluboko do pokožky, kde se dokonale vstřebají. Tím ji vyčistí, vyživí, hydratují, zpevní, zjemní, stáhnou póry a zjemní vrásky.

Ošetření GeneO+ Revive je díky kyselině hyaluronové účinným bojovníkem s vráskami. V pleti obnovuje kolagen, vyhlazuje, hojí a regeneruje ji. Výsledkem je nepřehlédnutelné omlazení, vyčištění a stažení rozšířených pórů. Pleť je jemná, hladká a pevná. Úžasná prevence proti stárnutí!

Výsledky Před a Po ošetření GeneO+ Illuminate a GeneO+ Revive:

A co víc, součástí přístroje je také tripolární radiofrekvence. Ne nadarmo se říká, že se jedná o vůbec nejúčinnější neinvazivní lifting pleti. Proč? Protože násobí efekty bipolární radiofrekvenční energie využitím skvělého systému ovládání toku energie mezi třemi elektrodami. Pod pokožkou se tak hromadí velké množství energie, tkáň se přehřívá a výsledky jsou krásně viditelné ihned po prvním ošetření: pokožka je hladší a pevnější, jemné linky, rýhy a vrásky se ztrácejí a kůže celkově vyhlíží lépe a mladistvěji.

Akční nabídky

×

    Objednejte se na proceduru - OxyGeneo

    Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
    Informace o zpracováním osobních údajů


    Pole označené * prosíme vyplnit