Dvacetiminutový zázrak

Nabídek kosmetických procedur, které si dávají za cíl komplexní péči o pleť, je na trhu celá řada. V dnešním článku se zaměříme na jednu z nich-konkrétně na mikrodermabrazi.

PROČ JE POTŘEBA PEELING?

A vezmeme to pěkně od začátku. Jak už samotné slovo dermabraze napovídá, během zákroku se z pokožky odstraňují staré a odumřelé buňky. Přestože máme vrstvu takových buněk zcela běžně a přirozeně, protože zde plní ochrannou funkci, je potřeba jednou za čas udělat „generální úklid.“

VODA NEBO DIAMANT?

Ale není dermabraze jako dermabraze! Kosmetické salony totiž nabízí jak základnější verzi procedury, takzvanou diamantovou mikrodermabrazi, tak pokročilejší čištění vodou-aquadermabrazi. Hlavní princip je stejný, používá se nástavec s peelingovou funkcí a vakuový podtlak, který všechny nečistoty odsaje pryč. Hlavní rozdíl je tedy ve způsobu, jakým pokožku čistíme a v benefitech, které jednotlivé metody přináší. Zatímco při použití diamantové hlavice se jedná v podstatě jen o peeling, tedy jemné obroušení epidermis mikročástečkami diamantu, aqudermabraze přináší naproti tomu několik výhod. Proud vody, který se stará o peeling, totiž může být obohacen o různá séra, vitamíny a jiné prospěšné látky.

VODA NAD ZLATO

A jaká že jsou ona vychvalovaná séra? V závislosti na stavu Vaší pleti se kombinují hned tři. První z nich díky komplexu AHA kyselin a výtažkům z rozmarýnu pleť vyčistí od zrohovatělých buněk, odstraní nečistoty a zanechává ji vláčnou a svěží. Druhé sérum intenzivně pečuje o póry a akné. Krom jiných účinných látek obsahuje i omega-3 mastné kyseliny a jeho změkčující vlastnosti napomáhají účinkům séra třetího. To proniká do hlubších vrstev epidermis, kde díky kombinaci aminokyselin a kyseliny hyaluronové nastartuje buněčný metabolismus, zpevní kolagenní a elastická vlákna a vše hloubkově vyživí.

V PAUZE NA OBĚD

Samotná procedura je bezbolestná a relativně krátká. Trvá zhruba 20 minut a v jejím průběhu kosmetička posouvá hlavici po Vašem obličeji, krku i dekoltu. A výsledky? Ty jsou vidět bezprostředně po zákroku, bez nežádoucích reakcí a bez hojení. Pleť je krásná – vypnutá, omlazená, čistá a září zdravím. Pravidelné návštěvy kosmetického salonu tak můžou zatočit i s takovými neduhy, jako jsou stále se mastící pokožka, ekzémy, milie či akné.

×

    Objednejte se na proceduru - Dvacetiminutový zázrak

    Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
    Informace o zpracováním osobních údajů


    Pole označené * prosíme vyplnit