Kryolipolýza – do léta bez tukových polštářků

Před létem musí tukové polštářky z kola ven. Během jediné hodiny je navěky zmrazte prostřednictvím kryolipolýzy, nejmodernější metody bez anestezie, bolesti a rekonvalescence. Rychleji a efektivněji se zbavit nežádoucího tuku s trvalými výsledky a bez jojo efektu v současnosti nejde!

Vytuněný přístroj CryoVAC Prestige používá revoluční technologii, která vaše tuky pošle doslova a do písmene k ledu. Nepotřebujete ani minutu na zotavenou ať je venku hic, nebo padají trakaře. Hned po skončení procedury klidně jděte s kamarádkou na kafe nebo nakupovat.

Bez řezání a píchání

Napřed vám kůži radiofrekvencí zahřejeme a připravíme na teplotní šok. Pak zmrazíme nechtěné a nepotřebné tukové buňky tak, že se už neobnoví. Nakonec přesným vakuovým aplikátorem aktivujeme váš lymfatický systém, aby se přebytečné tukové buňky co nejrychleji dostaly z vašeho těla ven. Natrvalo!

Žádné řezání nebo píchání. Žádné vedlejší účinky. Žádný škodlivý vliv na vnitřní orgány ani okolní tkáň. Jen mírný tlak a chlad. Náš milý a vstřícný personál je důkladně proškolený. Na to se můžete spolehnout.

Až poloviční úbytek tuku

Nežádoucí tuk tato procedura zredukuje až o 50 %. Tukové buňky se rozpadají a mizí z těla v průběhu několika měsíců, aniž by to váš organizmus nějak negativně zaznamenal. Co však poznáte, jsou viditelné výsledky! Asi 20% výsledky už po 14 dnech, na finální – až s 50% efektem – se těšte do 2–3 měsíců.

Dobrá zpráva na závěr – obvykle stačí přijít jen jednou. Pokud máte větší „zásoby“ tuku, dvakrát až třikrát po 3–8 týdnech.

5 hodně dobrých důvodů pro kryolipolýzu si přečtěte tady

×

    Objednejte se na proceduru - Kryolipolýza – do léta bez tukových polštářků

    Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
    Informace o zpracováním osobních údajů


    Pole označené * prosíme vyplnit