Vím, jak Vám pomoci. Spokojím se pouze se 100% výsledky.

Ošetření kosmetikou Dermalogica

Pro Bright

Pro Bright
Nikdo nechce, aby jeho pleť vypadala starší, než je. Trápí vás nežádoucí pigmentace? Chcete pleť ještě zářivější? Udělejte si půlhodinku na báječnou proceduru PRO BRIGHT.
To mě zajímá

Pro Skin 60

Pro Skin 60
Maximální, smyslové ošetření je jedinečnou relaxační cestou k vaší nejzdravější pleti. Zahrnuje profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie.
To mě zajímá

Pro Eye Flash

Pro Eye Flash
Oči a jejich okolí podléhají neúprosnému času a občas neuškodí jej vrátit zpátky. Od toho je tady novinka PRO EYE FLASH, která dodá pleti pod očima svěží vzhled a vaším očím vrátí jiskru.
To mě zajímá

Pro Clear

Pro Clear
Jen máloco dokáže se sebevědomím zamávat tak moc jako akné. Ale všem těm z vás, které trápí nevzhledné pupínky a záněty, se blýská na lepší časy díky proceduře Pro Clear.
To mě zajímá

Pro Firm Neck + Skin

Pro Firm Neck + Skin
Každý by chtěl zastavit čas a stárnutí, ale každému se to nepodaří. Žijeme v době, kdy létáme do vesmíru a to by bylo, abychom neovlivnili a nezpomalili předčasné stárnutí!
To mě zajímá

Pro Power Peel

Pro Power Peel
Stačí chvíle a nejnovější Pro PowerPeel s produkty Dermalogica změní váš názor na peeling. Projasníme vaši pleť tak, že se budete cítit jako princezna.
To mě zajímá

Dopřejte si tu nejlepší péči od profesionálů.

9986 +
spokojených klientů
42
nabízených procedur
35 let
jsme tu pro vás

Kdo se o vás bude starat

Naši lékaři

MUDr. Gabriela Chaloupková

Naše skvělá šéfka! Expertka na kožní a estetickou problematiku s odbornou 35letou praxí. A to se hned tak nevidí! Desetitisíce spokojených klientů by mohly vyprávět. Právě díky ní naše ESTETIKA funguje na výbornou.

MUDr. Bc. Světla Chaloupková

Lékařka, paní managerka a zároveň i specialistka na invazivní estetiku. Jejím hlavním zaměřením je dosahování vynikajících výsledků a poskytování kvalitní péče díky nejlepším a inovativním postupům.

Co říkají naši klienti

Tři roky bojuji s aknózní pletí, opravdové pomoci se mi dostalo až tady. Velmi ochotný a profesionální přístup! 🙂 Moc děkuji, díky Vám a se dnes už nestydím vycházet ven bez nalíčení. Navštěvovala jsem proceduru diamantová mikrodermabraze.

Reference Estetika Chaloupková - Michaela finková
Michaela Finková

Všem ženám proceduru „Liposukce 3. generace“ vřele doporučuji. Jak kavitace, tak lymfodrenáž pro mě byla velmi příjemným zážitkem, po pracovním vytížení to byl vždy úžasný relax. Co se pak týče personálu, byla jsem maximálně spokojena. 🙂 Slečny jsou velmi milé, usměvavé, vstřícné a je vidět, že své práci rozumí … A výsledek ??? Po 6-ti kombinovaných procedurách velmi znatelný, cm šly dolů samy 😉 PS: Určitě chci po čase absolvovat znovu.

Reference Estetika Chaloupková - Jana Dejmková
Jana Dejmková

×

    Objednejte se na proceduru - Dermalogica

    PŇôi pokrańćov√°n√≠ v objedn√°vce souhlas√≠te a potvrzujete, Ňĺe jste se sezn√°mil s obchodn√≠mi podm√≠nkami
    Informace o zpracov√°n√≠m osobn√≠ch √ļdajŇĮ


    Pole oznańćen√© * pros√≠me vyplnit