Pro Firm Neck + Skin – zpevní, vypne a povzbudí

Každý by chtěl zastavit čas a stárnutí, ale každému se to nepodaří. Žijeme v době, kdy létáme do vesmíru a to by bylo, abychom neovlivnili a nezpomalili předčasné stárnutí!

Cena procedury

2 990 Kč (60 minut)

Pro Firm Neck + Skin

Prvními známkami předčasného stárnutí pleti jsou jemné vrásky a ochabující kůže, která ztrácí pružnost a nežádoucím způsobem často hrubne. Důvodem jsou změny v pleťových buňkách, množství kolagenu a elastinu.

Ceník procedury Pro Firm Neck + Skin

60 minut

2990 Kč

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se. K proceduře nabízíme slevu na doporučené domácí produkty.

Jak zastavit stárnutí

Nejvíc na očích jsou známky stárnutí pleti na krku a dekoltu.

Stárnutí pleti ovlivňuje více vnitřních i vnějších faktorů. Kromě genetiky je to míra vystavování pleti krku a dekoltu slunci a nepříznivým povětrnostním vlivům bez použití krému s odpovídajícím ochranným faktorem. Důsledkem je nehezká hyperpigmentace, ztráta pružnosti a právě vznik jemných linek a vrásek.

Toto fotostárnutí pleti v kombinaci s účinky vnitřního stárnutí a neustálým pohybem krku vede ke vzniku viditelných horizontálních a vertikálních linek, kterým se říká leguání krk. A jemná pleť dekoltu je na vznik poškození stejným způsobem náchylná úplně stejně jako krk.

Ale nemusí to tak být! Vaše pleť na krku i dekoltu může být zase hebčí, pevnější a vypnutější. To vše díky nové generaci pleťových ošetření Pro Firm Neck + Skin.

Jak PRO FIRM NECK + SKIN ve 3 krocích funguje

 1. Vy a vše pleť si užijete jedinečnou exfoliaci s multivitaminovým dopingem na bázi oleje s 15% kyselinou salicylovou a retinolem. Vaší pleti dodá pleti hebkost a skvěle ji připraví na následnou masáž.
 2. Absolvujete důkladnou masáž krku a obličeje. Zpevňující hloubková a dynamická masáž působí na podpůrnou strukturu pleti, uvolňuje napětí a dodá pleti pevnější vzhled.
 3. Finále obstará důkladné vyživení pleti antioxidanty a vitaminy, které posilují ochranu pleti. Výsledkem je vypnutý a zpevněný krk a pleť se sjednoceným tónem pleti.

Ošetření PRO FIRM NECK + SKIN odborníci vyvinuli tak, aby zajišťovalo komplexní ošetření známek předčasného stárnutí pleti. Od obličeje až ke krku přináší zážitek i výsledky, na které budete dlouho vzpomínat.

Stejně jako u ostatních ošetření i zde doporučujeme sérii po třech a podporu ošetření domácím ošetřením, aby se účinky mezi ošetřeními co nejvíc maximalizovaly.

3 důvody, proč právě ošetření PRO FIRM NECK + SKIN:

 1. Zpevní, vypne a povzbudí pleť krku a dekoltu
 2. Zredukuje jemné vrásky a ochablou kůži
 3. Pozastavíte čas a ještě si to příjemně užijete

Akční nabídky

×

  Objednejte se na proceduru - Pro Firm

  Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
  Informace o zpracováním osobních údajů


  Pole označené * prosíme vyplnit