Pro Clear: účinné a profesionální ošetření akné

Jen máloco dokáže se sebevědomím zamávat tak moc jako akné. Ale všem těm z vás, které trápí nevzhledné pupínky a záněty, se blýská na lepší časy díky proceduře Pro Clear.

Cena procedury

2 990 Kč (60 min)

Cena procedury

1 990 Kč (30 min)

Pro Clear

Pozor, akné není nežádoucím projevem pouze mastné pleti! Potrápit může kohokoliv z vás. A od toho je tu moderní 30 nebo 60minutová procedura PRO CLEAR, která přispívá k výraznému zlepšení stavu problematické pokožky.

Ceník procedury Pro Clear

60 minut

2990 Kč

30 minut

1 990 Kč

Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se. K proceduře nabízíme slevu na doporučené domácí produkty.

Typu akné přesně na míru

Akné má různou podobu. Drobnými červenými flíčky s malými pupínky počínaje až po velké a často velmi bolestivé boláky, které pleť zbrázdí nehezkými jizvami. Nové ošetření PRO CLEAR nabízí komplexní řešení, které pomáhá vyčistit zanícená místa na míru přesně tomu typu akné, které vás sužuje.

Je důležité, aby profesionální pleťový terapeut posoudil příčiny a faktory vzniku akné, vyhodnotil typ zánětu a navrhl takové ošetření, které vaši pleť vyčistí, rozjasní a rozzáří.

Kde se vlastně akné vzalo?

Náchylnost k akné je geneticky daná. Geny ovlivňují citlivost pleti na hormony a taky sílu bakteriálního zánětu. Proto bez ohledu na stravu a životní styl někdo akné má a jiný ne.

Mazová žláza je hodně citlivá na hormonální změny, zejména testosteronu. Proto tolik pupínků v pubertě, ale taky při menstruaci a v těhotenství. Významný faktorem je i stres, který stimuluje funkci nadledvinek, ty zvyšují hladinu testosteronu a kortizolu a pak i mazových žláz. Vznik akné ovlivňují i některé léky, špatně zvolená kosmetika a negativní vlivy životního prostředí v čele s UV paprsky, sezonními změnami a znečištěním.

Málo známou příčinou je tření, tedy nežádoucí působení tepla, tlaku, zakrytí pokožky a kontaktu předmětů s pokožkou. Spouštěči můžou být syntetická vlákna, telefony, roušky a oblečení.

Studie prokázaly, že taky některé potraviny mají vliv na vznik akné – třeba mléčné výrobky a potraviny s vysokým glykemickým indexem, které narušují hormonální rovnováhu. A pak je tu klasický nešvar v podobě vymačkávání bez dodržování tak důležité hygieny.

Jak pomáhá Pro Clear

Toto skvělé ošetření začíná – jak jinak – důkladným vyčištěním pleti, a to bez ohledu na typ akné. Náš pleťový terapeut posoudí akné, míru zanícení a připraví vám ošetření na míru.

Prvním krokem je zjemnění komplexem účinných látek, které ošetří nedokonalosti, hyperpigmentaci a zarudnutí.

Ve druhém kroku ultrazvukovou špachtlí odstraníme černé i bílé tečky a odumřelé pleťové buňky.

Závěr patří zklidnění a ošetření profesionálním sérem, maskou a světelnou terapií, které pozitivně ovlivňují zánětu a pacifikují bakterie.

3 důvody, proč právě ošetření Pro Clear:

 1. Čistí zanícená místa, černé a bílé tečky
 2. Zklidňuje pleť a viditelně zmírňuje zánět
 3. Navrací pleti rovnováhu a hydratuje ji

Akční nabídky

×

  Objednejte se na proceduru - Pro Clear

  Při pokračování v objednávce souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami
  Informace o zpracováním osobních údajů


  Pole označené * prosíme vyplnit